
І місце Фразеологія, 5 клас (Морозова Наталія Євгенівна, ХСШ №87)
Курс розроблено для учнів 5-х класів з метою опанування теми «Фразеологія» (курс відповідає чинній програмі за зразком НУШ), складається із 7 занять, які містять теоретичний та практичний матеріал для самостійного засвоєння, віртуальні завдання, інтерактивні презентації. Відповідає чинній модельній навчальній програмі для 5 класу Нової української школи («Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.)) .

ІІ місце НУШ. Відомості з синтаксису. Словосполучення. Речення. 5 клас (Шишкова Ольга Миколаївна ХГ №12)
У мене й народу мого
Українська є мова чудова...

ІІ місце «Числівник як частина мови» (Головко Вікторія Вікторівна ХЗОШ № 143)
У ході вивчення теми ти поглибиш свої знання про числівник, дізнаєшся про морфологічні ознаки, синтаксичну роль,про розряди числівників за значенням, групи числівників за будовою. Опануєш правила відмінювання числівників, паралельне вживання числівників з іменниками в непрямих відмінках, написання числівників і відчислівникових слів. Удосконалиш та розшириш свої вміння використовувати та вживати числівники у мовленні.

ІІІ місце "Складносурядне речення" (Панічік Ірина Олександрівна ХЗОШ №60)
Дистанційний курс «Складносурядне речення» складається з шести занять, з чотирьох тестів для самоконтролю та одного контрольного тесту. Цей курс створений для учнів дев’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів.
У дистанційному курсі містяться посилання на відео-підказки на платформі YouTube, презентації до занять оформлено у форматі PDF (для зручного перегляду на мобільних пристроях).
ІІІ місце «Прикметник» (Коломоєць Марія Вікторівна ХЗОШ № 98)
Мова – це не просто спосiб спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова – це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам'ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу.
Олесь Гончар — український письменник, літературний критик, громадський діяч.

ІІІ місце Складнопідрядне речення (Бондаренко Лариса Вікторівна, Пилипчук Світлана Юріївна ХГ № 163)
Дистанційний курс «Складнопідрядне речення» відповідає чинній Державній навчальній програмі «Українська мова. 5-9 класи. Програма для загальноосвітніх закладів» (наказ Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804) та класу навчання, спрямований на поглиблення знань про складнопідрядні речення.